Ahmet Kürşat Sağbaş

Ahmet Kürşat Sağbaş

Ahmet Kürşat Sağbaş,  İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1997 yılında mezun oldu. 1998 yılından itibaren İstanbul Barosuna kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. 

Ticaret hukuku, Gayrimenkul hukuku,  Borçlar hukuku, Aile hukuku,  Kira hukuku, icra iflas hukuku (borçlu ve alacaklı vekilliği),  Tüketici hukuku alanında uzmanlaşmış, bunlarla ilgili pek çok alanda hukuki danışmanlık ve dava süreçlerinde görev almıştır.

Gerek halka açık şirketler, gerekse diğer şirketlere ticaret hukuku, şirketler hukuku, Gayrimenkul hukuku, borçlar hukuku, Kira hukuku, icra ve iflas hukuku alanlarında danışmanlık yapmakta ve dava süreçlerini takip etmekte, sözleşmelerin müzakeresi ve hazırlanması, miras hukuku, aile hukuku, icra iflas ve taşınmaz kiralanmasından ve bunlar ile ilişkili davalar, şirketler ile tüketici ilişkileri ve ihtilafları,  idari işlemler ve  davalarda hukuki hizmet ve danışmanlık vermekte, şirketleri bu alanlardaki davaların her aşamasında temsil etmekte bu kapsamdaki şirket ve gerçek kişilere hukuki danışmanlık yapmaktadır.